Organisatie en contacten



Raad van bestuur

Voorzitter

Marc Vanroosbroeck

 

Gedelegeerd bestuurder

Bruno Wattiez

 

Bestuurders

Mevr. H. De Coen

Prof. B. de Hemptinne

Dhr. E. De Schepper

Dhr. W. Leys

 

Directiecomité

Algemeen directeur

Peter Osten

peter.osten@bzio.be

Directeur Revacentrum/Hoofdarts

Dr. Pascal De Neve

rehab.deneve@bzio.be

Directeur zorg

Alain Antierens

alain.antierens@bzio.be

Directeur administratie en ondersteunde diensten

Monique Boeye

monique.boeye@bzio.be

Voorzitter medische raad

Dr. Renaat Seurynck

renaat.seurynck@bzio.be

Ziekenhuis Apotheker

Robin Huyghe

robin.huyghe@bzio.be

 

 

 

Kaderleden

Beleidsmedewerker zorgdepartement

Nele Ceenaeme

nele.ceenaeme@bzio.be

Zorgcoördinator transmurale zorg

Heidi Tanghe

heidi.tanghe@bzio.be

Zorgmanager Els Pulinckx els.pulinckx@bzio.be

IT Manager

Toon Deprez

toon.deprez@bzio.be

Teamleiders

Teamleiders patiëntenzorg

Murielle Van Haesendonck (E2 en E3)

Els Pulinckx (E4 en WZC)

Martine Gijs (E5)

murielle.vanhaesendonck@bzio.be

els.pulinckx@bzio.be

martine.gijs@bzio.be

Teamleider facilitaire diensten

Eddy Van Wesemael

eddy.vanwesemael@bzio.be

Coördinator Koninklijke Villa

Tom Decraecke

tom.decraecke@bzio.be