Organisatie en contacten



Raad van bestuur

Voorzitter

Marc Vanroosbroeck

 

Gedelegeerd bestuurder

Bruno Wattiez

 

Bestuurders

Mevr. H. De Coen

Prof. B. de Hemptinne

Dhr. E. De Schepper

Dhr. W. Leijs

Dhr. H. Crampe

 

Directiecomité

Algemeen directeur

Nick Marlein

nick.marlein@bzio.be

Hoofdarts

Dr. Pascal De Neve

rehab.deneve@bzio.be

Directeur zorg

Sophie Vanvauwenberghe

sophie.vancauwenberghe@bzio.be

Directeur administratie en ondersteunde diensten

Monique Boeye

monique.boeye@bzio.be

Voorzitter medische raad

Dr. Renaat Seurynck

renaat.seurynck@bzio.be

Ziekenhuis Apotheker

Robin Huyghe

robin.huyghe@bzio.be

Adjunct hoofdarts

Dr. Hanne Maebe

hanne.maebe@bzio.be

Kaderleden

Beleidsmedewerker zorgdepartement

Nele Ceenaeme

nele.ceenaeme@bzio.be

Zorgcoördinator transmurale zorg

Heidi Tanghe

heidi.tanghe@bzio.be

Zorgmanager

Els Pulinckx

els.pulinckx@bzio.be

IT Manager

Toon Deprez

toon.deprez@bzio.be

Stafmedewerker algemene directie

Hanne Pattijn

hanne.pattijn@bzio.be

Stafmedewerker algemene directie

Jeroom Dewitte

jeroom.dewitte@bzio.be

Teamleiders

Teamleiders patiëntenzorg

Murielle Van Haesendonck (E3 en E5)

Natacha de Hasque

(E2 en E4)

murielle.vanhaesendonck@bzio.be

natacha.dehasque@bzio.be

Teamleider facilitaire diensten

Erik Decock

erik.decock@bzio.be